На сайті доступні кілька видів оплати:

1. З карти на карту. < 10 тис.

Приватбанк, ПУМБ, Sense, Монобанк онлайн. Оплата здійснюється @нлайн, з карти на карту, шляхом переведення або внесення на рахунок. Оплата в гривні. Комісія за рахунок відправника.

2. Післяплата > 2 тис.< 10 тис.

Післяплатою - тільки в разі оплати депозиту 10% і тільки для першої покупки. Накладений платіж доступна тільки для покупки більше 1500 гривень. Менше, оплачується відразу. Вантаж при відправці страхується на повну суму. Витрати післяплати оплачує одержувач. Можливий перерахунок за зміни курсу. Алкоголь накладеним не надсилаємо.

3. Пластикові карти

Карти Visa, MasterCard і т.д. RedSys 3-D Secure Перевірено Visa і MasterCard SecureCode ™ Магазин Jamon24 Підтримує технологію 3-D Secure (Перевірено Visa і MasterCard® SecureCode ™) .Для здійснення покупки по банківській карті буде необхідно вибрати покупку і оформити платіж, ввівши реквізити карти, які запитує термінал RedSys. Купівля здійснюється за додатковим кроком аутентифікації - по підтвердженням СМС з вашого банку. Оплата карткою в будь-якій валюті, яка буде перерахована в євро за курсом вашого банку. Ваш платіж захищений технологією 3-D Secure. Оплата в євро.

4. Банківський переказ SWIFT > 10 тис.

Оплата банківським переказом на рахунок ФОП > 10000 грн
Комісія за рахунок відправника

ВАЖЛИВО! Якщо вас не влаштовують дані види оплати, будь ласка утримайтеся від замовлення.

Написати в Whatsapp відразу - натисни тут

Телефони в Україні:

 067-772-71-03

ВАЖЛИВО! Магазин знаходиться в Іспанії. Українські номер додані для вашої зручності та переадресовані на іспанський номер, тому можливе некоректне з'єднання